Колектив Державної екологічної інспекції у Чернігівській області щиро вітає першого заступника начальника Інспекції ДЗЮБУ Валентину Андріївну та начальника відділу організаційно-аналітичної діяльності, документування, контролю та забезпечення діяльності СЕЛЮЧЕНКО Надію Миколаївну із   30-річчям службової кар’єри!

       З  цього приводу та з нагоди наступаючого свята 8-го Березня ювілярів  нагороджено Подякою Державної екологічної інспекції України та нагрудним знаком «За сумлінну службу в Держекоінспекції України» за вагомий внесок у реалізацію державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.

        Відданість обраній справі збереження довкілля, наполегливість і принциповість в професійних питаннях є взірцем для наслідування. Визнання вагомості та значимості вашої роботи, ваш високий професіоналізм, внутрішня культура, патріотизм формує сучасний образ державного службовця – еколога, а ваша  відкритість, активна життєва позиція, доброзичливість створюють позитивну робочу атмосферу в колективі, сприяють вирішенню складних питань сьогодення.

      Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та нових досягнень!