Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області в ході проведення рейдової перевірки по контролю за станом охорони та використанням природних ресурсів 21 серпня 2018 року виявлено незаконну рубку дерев (34 дуби та 1 березу) в полезахисній смузі на межі Городнянського та Чернігівського районів, що знаходиться на землях Макишинської сільської ради Городнянського району.

       Вирубка дерев проведена в 2018 році, орієнтовно з квітня по червень, нестановленими особами. Комлева частина стовбурів дерев дуба звичайного довжиною біля 2,5 метрів вивезена з місця рубки у нестановленому напрямку. Решта стобурів дерев з гілками частково знаходиться на місці, в полезахисній смузі та на прилеглих сільськогосподарських угіддях. Знесення дерев проведено бензомоторними пилками, про що свідчать характерні зрізи.

         Комісійно проведено заміри діаметрів пнів зрубаних дерев та складено перелікові відомості. Згідно такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадяними незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту, затверджених Кабінетом Міністрів України від 23.07.2008 р. № 665 збитки, завдані наколишньому природному середовищу становлять 382 тис. 997грн.

        Оформлені матеріали передані до Городнянського ВП Менського ВП ГУНП в Чернігівській області для встановлення осіб порушників.