26 вересня поточного року в Державній  екологічній інспекції України відбулись курси підвищення кваліфікації на тему «Комунікація як основа міжособистої кооперації», в яких був присутній спеціаліст Держекоінспекції у Чернігівській області. Курси проводив німецький педагог-психолог, ліцензований фахівець  управління капіталом, голова Громадської організації «Перспектива без меж» Ханс-Вальфф Граф.

         Курс присвячено психології мислення та спілкування, за результатами якого учасники покращили свої комунікативні навички та досягти ще більшої злагодженості у роботі з громадськістю, так і з представниками суб’єктів господарювання. За результатами прослуханих курсів учасники отримали сертифікати про проходження навчання.

         Висловлюємо подяку організаторам даних курсів за можливість прийняти участь у проекті, який на даний час є актуальним.

         Крім того, за останній час спеціалісти інспекції активно проходять курси підвищення кваліфікації за різними напрямками та спеціальностями, де отримавши нові знання, учасники курсів зможуть оптимізувати роботу у своїх відділах та покращити співпрацю з іншими органами виконавчої влади та громадськістю. Всього пройшло курси підвищення кваліфікації 19 спеціалістів.