Державна екологічна інспекція у Чернігівській  області повідомляє, що Громадською організацією “Друге життя” за підтримки ряду місцевих екологічних ініціатив та організацій на 21 березня 2018 року   заплановано проведення  акції “Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники”.

          Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в України, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху.

         Державна екологічна інспекція у Чернігівській області, в свою чергу, інформує про підтримку проведення екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «роздільний суботник».

        Закликаємо організації, установи, компанії та пересічних громадян долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», ініціювати збір вторсировини, зібрану макулатуру віддати у спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акцій з благоустрою.

        Більше інформації можна отримати у організатора акції ГО “Друге життя”. Для узгодження питань звертайтесь за тел. 093-600-08-95 Хрутьба Андрій.