У зв’язку з телефонним зверненням громадянина на «гарячу лінію» до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, з виїздом на місце проведено рейдову перевірку, в ході якої на подвір’ї Пакульського лісництва ДП «Чернігівське лісове господарство» виявлено дерева сосни в кількості 300 штук з діаметрами біля «шийки кореня» до 10 см. і висотою від 1 до 2 м.

           Від працівників лісництва відібрані пояснення та як з’ясовано, що 200 штук сосен ними заготовлено на ділянці, згідно лісового квитка № 046862 від 04.12.2018, а сосни у кількості 100 шт. вони привезли з поля, що знаходиться між селами Локатьків та Лінея Пакульської сільської ради Чернігівського району, де і вказував заявник про виявлену ним незаконну заготівлю дерев сосни самосійної.

            Збитки за незаконну заготівлю вказаної сосни у передноворічний період становлять понад 45,0 тис. грн. Оформлено відповідні матеріали, які направлено до правоохоронних органів. Вживаються заходи щодо пред’явлення претензії по відшкодуванню розміру заподіяної шкоди.