28 листопада поточного року до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області звернувся житель мікрорайону Олександрівка, що в місті Чернігів та повідомив, що неподалік житлових будинків ним виявлена поранена  дика тварина.

       Прибувши на місце події, інспектори з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області  спільно з ветлікарями Чернігівської лікарні ветмедицини, спеціалістами Держпродспоживслужби в Чернігівській області,  Менського зоопарку та з мисливствознавцем Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства відловили  поранену самку Оленя європейського, віком приблизно 1 рік, із застосування транквілізаторів. При огляді тварини вогнепальних поранень не виявлено, проте наявні механічні пошкодження лівої передньої кінцівки та поранення на задньому лівому стегні, імовірно тварина потрапила до дорожньо-транспортної пригоди.

       Комісійно прийнято рішення, що дику тварину Оленя європейського передати для подальшого обстеження, лікування та утримання до Менського зоологічного парку, куди вона була доставлена. Наразі тварина знаходиться в задовільному стані під наглядом ветлікарів зоопарку.