З 27 квітня по 09 травня поточного року, у період весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у 2019 році, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля, проведено рейдові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі збереження рослинного і тваринного світу у регіоні.
Під час рейдів державного нагляду (контролю) в галузі збереження рослинного та тваринного світу виявлено факти лову риби забороненими знаряддям – сітками зяберними і поріжними у кількості 7 шт., загальною довжиною 300 м, на річці Десна Чернігівського, Менського та Козелецького районів.

По факту порушення вимог статей 27, 52-1 Закону України “Про тваринний світ”, пункту 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, на порушників складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення за частиною третьою статті 85 КУпАП. Загальна сума штрафу склала 850 гривень. Заборонені знаряддя лову риби вилучено у встановленому порядку.
Звертаємося до небайдужих чернігівчан! За для збереження довкілля, у випадку виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства на території області, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області просить Вас повідомити за телефонами гарячої лінії: (04622) 67-77-69.