У ночі з 09 на 10 листопада рейдовою групою в складі представників лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» і Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, директора мисливсько-рибальського підприємства «Носівське» та за участю громадськості викрито факт незаконного добування трьох зайців біля с. Хотинівка Носівського району.

           З’ясовано, що до браконьєрства причетні два жителі м. Києва і місцевий житель. Ці особи пересувались мисливськими угіддями на позашляховику Тойота Ленд Крузер (Toyota Land Cruiser) та, окрім незаконно добутих тварин, при собі мали два карабіни, один з яких з глушником, оптичний приціл, тепловізор та лампу для підсвічування мішеней. Як пояснили зазначені особи, вони просто виїхали набити зайців для шурпи, адже завтра відкриття полювання. До речі, місцевий наразі працює єгерем вищезазначеного мисливсько-рибальського підприємства.

           На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Носівського ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області. Незаконно добутих тварин, зброю, набої, приціл, тепловізор та потужний шляхових, вилучено працівниками поліції.

         По факту події внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 248 Кримінального кодекс України (незаконне полювання).