2 квітня в Чернігівській облдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів, яке провела заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова.

            В засіданні взяли участь представники відповідних структурних підрозділів ОДА, правоохоронних органів, Чернігівського прикордонного загону, мисливсько-рибальських підприємств та начальник Державної екологічної інспекції у Чернігівській області – Бурковський Леонід Григорович.

           Під час засідання керівник Державного агентства рибного господарства в області поінформував про практичні заходи, які здійснюються з метою попередження та виявлення незаконного вилову і продажу риби. У період весняно-літньої заборони Чернігівський рибоохоронний патруль спільно зі спеціалістами Інспекції та правоохоронними органами проводитимуть рейдові перевірки на водоймах області. На прикордонних територіях контроль за рухом плавзасобів та перевезенням водних біоресурсів посилять підрозділи Чернігівського прикордонного загону.

            До заходів протидії незаконному вилову і продажу водних біоресурсів у нерестовий період мають долучитися райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування

            Окрему увагу учасники засідання приділили питанням контролю за проведенням робіт і заходів, які спричиняють підвищений шум та неспокій, у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня по 15 червня – так званий «Сезон тиші».