На запрошення начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства працівники Інспекції на чолі з Першим заступником начальника прийняли активну участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка відбулась 22 березня поточного року. Акція стартувала на території  ДП «Добрянське лісове господарство», під час якої лісівники,  рятувальники, представники влади та школярі спільними зусиллями саджали ліс. Акція має екологічно-просвітницький характер і триватиме до 20-го квітня.

       

        Головна мета акції — висвітлення ролі лісової галузі в нашій державі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення нових лісів та значення для суспільства лісівничих професій. Особливий наголос ставиться на активній участі шкільної молоді у відновленні лісових насаджень та вихованні у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та оточуючого середовища.

          На відведеній ділянці закладено 2,6 гектара насаджень сосни та берези, зокрема працівниками інспекції було висаджено близько 1,5 тисячі саджанців дерев.  Загалом, на території лісогосподарського підприємства планується засадити лісом майже 300 гектарів, це – більше, ніж десята частина від запланованого по всій структурі Чернігівського ОУЛМГ.