На запрошення громадських організацій та активістів Козелецького району представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області були єдиними представниками органів влади, які взяли участь в акції-зустрічі «Чисте довкілля», що відбулася 14 липня 2018 року на полігоні для захоронення твердих побутових відходів смт.Козелець.

        Основним питанням, що турбує мешканців смт. Козелець та Козелецького району, є стан полігону для захоронення твердих побутових відходів який належить територіальній громаді і наразі експлуатується ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець». Справедливим обуренням громадян на дії вказаного суб’єкта господарювання є факт розміщення на полігоні ТПВ смт.Козелець  побутових відходів з інших регіонів України. Тому, вони запросили представників усіх причетних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для обговорення ситуації та вирішення проблеми, що склалася. Одностайна думка громадян – негайне припинення завезення на полігон ТПВ смт.Козелець відходів з інших регіонів України та дотримання діючих норм щодо безпечної експлуатації об’єкта.

         Ігноруючи вимогу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області від 17 травня 2018 року, стосовно заборони захоронення на полігоні ТПВ смт. Козелець відходів з інших регіонів держави, керівництвом ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» продовжується завезення відходів із-за меж Козелецького району. В ході огляду полігону активістами було знайдено докази, які підтверджують даний факт.

        Вирішення порушеного питання перебуває у площині виконання Козелецькою селищною радою законодавчо визначених повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища, про що і було наголошено в ході проведення заходу.

      Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області буде негайно перевірено виконання раніш наданого припису, направленого на приведення стану полігону ТПВ смт.Козелець у відповідність до вимог діючих норм і правил, та вжито відповідних процесуальних рішень.