19 липня поточного року до Держекоінспекції у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що до смт. Козелець, а саме на полігон твердих побутових відходів, прямує 41  великовантажний автомобіль  загальним об’ємом кожного 45 куб.м.  із львівськими номерами.

           Прибувши на місце події, інспектори з охорони навколишнього природного середовища, спільно з представниками поліції та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, виявили  незаконне розвантаження однієї фури на території полігону твердих побутових відходів, який належить територіальній громаді і наразі експлуатується ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець».

          Ігноруючи  припис Державної екологічної інспекції у Чернігівській області від 17 липня 2018 року, стосовно  заборони захоронення на полігоні ТПВ смт. Козелець відходів з інших регіонів держави, керівництво ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець»  допустило їх завезення.   

           У зв’язку з чим директора ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» притягнуто до адмінвідповідальності згідно ст. 188-5 КУпАП за невиконання припису на суму 765 грн, а водія фури згідно ст. 82 КУпАП за порушення правил перевезення відходів притягнуто до адмінвідповідальності на суму 1360 грн.

            Того ж дня, на 77 км автодороги Київ-Чернігів біля с. Гарбузин Козелецького району, поліцейськими зупинено 4 вантажівки  марки “DAF” з напівпричепами в яких знаходиться по 45 куб. м. твердих побутових відходів.

            Згідно документів відходи направляються з м. Львів  до смт. Козелець до полігону твердих побутових відходів ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець». На водіїв складено протоколи за ст. 82  КУпАП за порушення правил перевезення відходів на суму 1360 грн.

           Питання лишається на контролі Держекоінспекції у Чернігівській області.