18 січня поточного року в приміщенні Держекоінспекції у Чернігівській області відбулось чергове засідання Громадської ради при Держекоінспекції у Чернігівській області.

         Члени Громадської ради заслухали доповідь Голови про результати  діяльності Громадської ради в попередні роки та погодили план роботи на 2018 рік. Крім того, на обговорення було винесено найбільш актуальні питання області, які потребують  першочергового вирішення, а саме: стосовно охорони, відновлення та збереження лісосмуг,  природно-заповідного фонду Чернігівщини, питання поводження з відходами та стихійними сміттєзвалищами.

         За результатами засідання було прийняте  рішення щодо взаємодії Громадської ради з облдержадміністрацією, РДА, органами місцевого самоврядування та об’єднаними територіальними громадами для спільного вирішення екологічних питань.

         Також, Громадською радою ініційовано звернутись до органів виконавчої влади, які складають цільові програми у сфері охорони навколишнього  природного середовища, щодо залучення науковців і небайдужих громадян, як дорадчого органу до розробок обласних програм, а також розглянути можливість виділення коштів з Регіональних природоохоронних програм на проведення наукових досліджень (робіт), які допоможуть покращити екологічне становище Чернігівської області.