13 липня поточного року в приміщенні Держекоінспекції у Чернігівській області відбулось чергове засідання Громадської ради при Держекоінспекції у Чернігівській області.

          Громадською радою винесено найбільш актуальні питання  природозбереження та екологічної безпеки області, які потребують  першочергового розгляду і вирішення,  стосовно охорони, відновлення та збереження лісосмуг,  природно-заповідного фонду Чернігівщини, питання поводження з відходами та стихійними сміттєзвалищами.

         За результатами засідання було прийняте  рішення  в чергове звернутись до обласної адміністрації та обласної ради з питання  лісовпорядкування полезахисних лісосмуг, закріпити їх за постійними користувачами, розробити нормативну базу користування ними.

         Також, Громадською радою ініційовано звернення до органів виконавчої влади, які складають цільові програми у сфері охорони навколишнього  природного середовища, щодо залучення науковців і небайдужих громадян, як дорадчого органу до розробок обласних програм та проведення наукових досліджень (робіт).