У кінці травня поточного року, в ході рейдової перевірки на території Носівського району державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з охороною лісогосподарського підприємства, виявлено самовільну рубку 10 дерев дуба та 1 дерева берези у полезахисній смузі неподалік с.Хотинівка Носівського району. А також в полезахисній смузі неподалік с.Лихачів Носівського району виявлено незакону рубку 36 дерев дуба.

           Відрізки від комлевої частини дерев довжиною приблизно по 2-3 м з місць рубок вивезені, залишки стовбурів з гілками залишені на місці. В обох випадках на місці рубок наявні сліди вантажного траспорту. Осіб, що вчинили дані незаконні рубки на місці встрановити не вдалось. На місце події викликано слідчо-оперативну групу Носівського відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

         Комісійно проведено заміри діаметрів пнів зрубаних дерев та складено перелікові відомості. Згідно такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадяними незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту, затверджених Кабінетом Міністрів України від 23.07.2008 р. № 665 збитки, завдані наколишньому природному середовищу становлять відповідно 127тис.078грн та 447тис.561грн.

         Оформлені матеріали передані до Носівського ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області для встановлення осіб порушників.